- Karta informacyjna przedsięwzięcia wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach;
- Koncepcja architektoniczno-funkcjonalna wraz z wizualizacjami budynku;
- Projekt budowlany pn. „Budowa budynku hali produkcyjnej z częścią biurowo-administracyjną wraz z wewnętrzną instalacją gazu oraz zewnętrznymi doziemnymi instalacjami wod-kan, gazu, deszczową i elektroenergetyczną WLZ” wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę;
- Projekt wykonawczy branży architektonicznej, konstrukcyjnej, elektrycznej, teletechnicznej (SSWiN, CCTV, KD) i sanitarnej;
- Realizacja inwestycji pod klucz.
Projekt budynku oparty na bazie dwóch prostokątów przesuniętych względem siebie, z wysuniętymi elementami ściennymi wyodrębniającymi część biurową budynku od hali przemysłowej.
Projektowany obiekt jest budynkiem hali produkcyjnej z częścią socjalno-administracyjną. Budynek hali jest obiektem jednokondygnacyjnym połączonym z dwukondygnacyjnym budynkiem pełniącym funkcję biurowo-administracyjną. Hala produkcyjna o rozpiętości 20 m i 30 m została zaprojektowano, jako dwunawowa, prefabrykowana w oparciu o słupy żelbetowe i dźwigary stalowe. Hale produkcyjne wyposażone w torowiska dla suwnic natorowych. Budynek biurowy z częścią techniczną zaprojektowano, jako murowany. Elewację hali produkcyjnej zaprojektowano z płyt warstwowych w odcieniach szarościach i mocno kontrastowym niebieskim. Elewację budynku biurowego natomiast zaprojektowano w technologii lekkiej mokrej oraz trójwarstwowej z wypełnieniem z aluminiowych żaluzji fasadowych. Lekkości budynkowi nadaje duża fasada szklana w miejscu głównego wejścia do budynku, oraz duże przeszklenia w poziomie kondygnacji I piętra. Przeszklenia zaprojektowano w oparciu o pasywny system montażu z zastosowaniem stolarki i ślusarki przewidzianych dla budynków pasywnych.
GALERIA
Projekt inwestycji w swoim zakresie obejmował również projekty zjazdów publicznych, przebudowę i budowę nowych sieci zewnętrznych (deszczowych, kanalizacyjnych, wodociągowych i elektroenergetycznych) wraz z pełną infrastrukturą zewnętrzną.
O realizacji przedmiotowej inwestycji można przeczytać na metropoliabydgoska.pl
https://metropoliabydgoska.pl/nowa-inwestycja-cgh-polska-to-najnowoczesniejszy-taki-obiekt-w-polsce/